KUCHNIE NA ZAMÓWIENIE  Polski    Deutsch     English
  •   FIRMA   •   ZAPYTANIE OFERTOWE   •   KONTAKTBaseny poliestrowe

W związku z ocieplającym się klimatem w Polsce basen w ogrodzie stał się pożądaniem coraz większej ilości ludzi. Firma oferuje produkowane przez siebie wysokiej jakości baseny poliestrowe, których koszty produkcji oraz montażu są znacznie mniejsze niż basenów wykonanych z żelbetu. Firma jako jedna z nielicznych w Polsce jednocześnie produkuje i montuje swoje baseny.

Budowa basenu w ogrodzie, nie kończy się jednak tylko na instalacji samej niecki. W naszej ofercie posiadamy również zadaszenia basenowe, rolety basenowe, przykrycia zimowe. Wykonujemy również tarasy wokół basenu oraz instalujemy atrakcje wodne takie jak kurtyny wodne czy przeciwprądy.

1. Pierwsza warstwa żelkotu
Jest to zewnętrza (widoczna gołym okiem) i najważniejsza warstwa basenu. Jej celem jest ochrona warstw konstrukcyjnych przed działaniami wody oraz chemii.

2. Druga warstwa żelkotu
Druga warstwa żelkotu nakładana jest po to, aby dodatkowo uodpornić nieckę.

3. Warstwa Barrier Coat
Nakładana natryskowo warstwa barier coat chroni powierzchnię basenu przed powstawaniem osmozy oraz bąbli.

4. Warstwa ochronna
Jest to żywica winyloestrowa, która ma takie samo zadanie jak warstwa barier coat.


5. Warstwa konstrukcyjna
Składa się ona z kilku (zależnie od wielkości basenu) warstw maty szklanej i żywicy. Warstwa ta ma za zadanie wzmocnić całą konstrukcję niecki.

6. Stalowe wzmocnienie
Jest to stal zakładana pod ramką basenu oraz na przetłoczeniu. Jej zadaniem jest zapobieganie wyginania się ścian oraz dodatkowo wzmacniają całą nieckę.

7. Warstwa wzmocnienia
Topcoat jest to warstwa chroniąca konstrukcję niecki przed działaniem wód z zewnętrznej części basenu.

8. Warstwa docieplenia
Jest to pianka poliuretanowa, której zadaniem jest ograniczenie strat ciepła oraz zabezpiecza basen przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

 
Copyright – MasStylCreated by STREFAINFORMY.PL Grzegorz Bochenek